środa, 28 marca 2012

Rozdział 16

Według rozkazu blondyna, Natalia zrobiła mu śnaidanie. Poprosił o jajecznicę. Razem siedzieli w kuchni. Reszta się ubierała. 
-Jak można tyle jeśc..?- spytała cicho dziewczyna
-No wiesz... Nie wiem. Lubię jeść, więc jem- uśmiechnął się szeroko.
Dziewczyna spojrzała w jego niebieskie oczy. On odwzajemnił spojrzenie. Podszedł do niej i delikatnie musnął jej usta. Był to długi, lecz spokojny pocałunek. Do pomieszczenia wszedł Liam.
-Jak już robicie jejecznicę, to ja też poproszę... Upss.. Sorki... Nie chciałam...- tłumaczył się niezgrabnie. Para spojrzała na niego. Odskoczyli od siebie.
-Nic się.. nie..- próbowała wyjaśnić Natalia- O jajecznica już gotowa..- zmieniła szybko temat. Niall się tylko uśmiechnął i opuścił kuchnię z bananem na twarzy. 
-Śniadanie!- wydarła się na cały dom brunetka. Z wszystkich stron powybiegali przyjaciele. Siedli przy stole. Dziewczyna nałożyła im jedzenie. Zjedli, jak zawsze; przy rozmowach i wygłupach. Tylko między Natalią i Niallem była jakaś niezręczność. Kiedy wszyscy zjedli brunetka zebrała naczynia i zaczęła zmywać.
-Pomóc ci?- szepnął jej do ucha chłopiec z Irlandii.
Dziewczyna szybko się obróciła.
-Jasne, dzięki.
On zmywał, ona wycierała. Rozmawiali.
-Bo wiesz...- ona na niego spojrzała- pocałowałem cię, bo mi się podobasz. Już od jakiegoś czasu. Musiałem się upewnić, czy z wzajemnością. Zapytałem Alex...
-Aleks..- powiedziała ze złością dziewczyna.
-..i postanowiłem dać wyraz swoim uczuciom. Więc cię delikatnie pocałowałem. Nie uciekłaś, czy coś, więc... - popatrzył na nią poważnie- Natalio... czy chciałabyś, pójść ze mną do Nandos?
Dziewczyna się zaśmiała. Przytuliła go. 'Tak, tak' szeptała mu.
-Świetnie. O 15 przyjdę pod twój pokój.- zaśmiał się. Pocałowali sie jeszcze raz. Tym razem już śmielej. Nikt im nie przerwał. Sami się od siebie ledwo odkleili. Natalia w podskokach poszła do pokoju. Zaczęła się malować. Włosy wyprostowała. Ubrała krótką, czerwoną spódniczkę, bluzkę w kwiaty i czarne conversy. Punktualnie chłopak zapukał do jej drzwi. Złapał ją za dłon i razem wyszli nie zwracając uwagi na zdziwione spojrzenia przyjaciół, którzy oglądali film.
************
Dziękuję, za coraz liczniejsze wejścia i komentarze. Ten rozdział dedykuję Natalii za wszystko<3 

3 komentarze:

 1. ajć. jak słodko ;d czekam na następny rozdział : )

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziekii, kocham cię za ten rozdział. ♥

  Natalia . xx

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam twojego bloga. Pisz szybko kolejny rozdział. (:

  OdpowiedzUsuń