piątek, 23 marca 2012

Rozdział 12

Około dziesiątej wszyscy obudzili się zdenerwowani. Wszyscy się obudzili, ponieważ Niall zrobił mega pobudkę. Wziął wiadra z lodowatą wodą i dreptał z pojemnikiem od pokoju do pokoju. Wychodził dopiero gdy usłyszał satysfakcjonujący krzyk oburzenia. Kiedy wszyscy pozbyli się resztek wspaniałego snu kazali blondynkowi iść do kuchni, a sami ustalili zemstę. Na śniadanie Paulina i Harry przyrządzali naleśniki z twarogiem. Do kuchni wszedł Zayn i pocałował swoją dziewczynę. Zaraz po nim wszedł Louis i przytlił Harrego. Malik i Paulina się zaśmiali. Natalia i Ola poszły sie ogarnąć. A irlandczyk oraz Liam siedzieli na kanapie i grali na konsoli. Zjedli śniadanie i postanowili, że będą tu jeszcze tydzień. Po śniadaniu wybrali sie na plażę. Dziewczyny sie opalały, a chłopcy szaleli w wodzie. Poza Niallem. On szukał budki z jedzeniem. Nad wodą siedzieli kilka godzin po czym wrócili do domku. Postanowili jutro się rozdzielić. Każdy miał inne plany. Hazza chciał odwiedzić rodzinę, Niall zjeść we wszystkich restauracjach i barach, by zadecydować gdzie najsmaczniej. Liam wybierał się do sklepu z filmami Disney'a, Louis miał ochotę kupić koszulki w paski, Natalia planowała zwiedzanie, w planach Alex było bezsensowne chodzenie po miejscowości. Paulina chciała zostać w domu i oglądać filmy, a Zayn z prośby Pauli zamierzał obejść każdą aptekę i  kupić wszystko na rzucenie palenia.
-Czyli załatwione?- spytała OLA.
Otrzymała odpowiedź twierdzącą. Louis zaprosił wszystkich do restauracji, ponieważ nikomu nie chciało się gotować. Usiedli przy oknie i zamówili dania. Kiedy kelnerka przyniosła zamówienie zabrali się ze smakiem do jedzenia. Cały czas rozmawiali, a tematy zdawały się nie mieć końca. Po dłuższym czasie zapłacili i wyszli. Udali się do klubu karaoke. Na początku tylko słuchali, jak inni próbują poprawnie zaśpiewać, ale po kilku drinkach weszli na scenę i odtworzyli kilka piosenek. Potem okazało się, że to był konkurs, który wygrała Natalia. W nagrodę dostała małą statuetkę. Wrócili do domu, ale nikt nie chciał spać. Postanowili włączyć jakiś film. Wybrali 'Telefon'. W połowie filmu Harry zasnął na kolanach Oli, która ułożyła głowę na ramieniu Liama. Natalia miała na ramieniu blond łepek Nialla. Paulina i Zayn oglądali wytrwale film przytuleni do siebie. Gdy skończyli oglądać zasneli na swoich miejscach by nie budzić reszty.
***********
Przepraszam , że tak strasznie długo nie było tego rozdziału, ale nie miałam pomysłu, a i tak napisałam takie coś... -.- Postaram się napisać kolejny rozdział jak najszybciej i mam nadzieję, że będzie lepszy. ;**

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz